Nie odnaleziono wydarzeń!

Szanowni Państwo,

Zarząd PTŻKD podjął decyzję o przeniesieniu terminu XIV Warszawskiego Forum Żywieniowego z 27-28 maja 2022 na PAŹDZIERNIK 2022. Prawdopodobny termin to 14-15.10.2022.

To jest bardzo bolesna decyzja. Wynika z tego, że sponsoring uczestnictwa w Forum jest bardzo ograniczony. Nie jest naszą rolą tłumaczenie tego zjawiska. Tym niemniej, mała liczba zgłoszeń na 2 tygodnie przed Konferencją powoduje, że musimy przełożyć spotkanie „na lepsze czasy”, tym bardziej, że planowaliśmy Walne Zebranie Wyborcze. Czy nadejdą ?

Czujemy się bardzo niekomfortowo i – po prostu – mamy żal do tych wszystkich, dla których nasza konferencja jest jedynie zjawiskiem marketingowym. 

Jednocześnie bardzo dziękujemy tym, dla których konferencja jest okazją do wspólnej dyskusji, spotkań i pozyskania wiedzy „na żywo”.

Osoby, które dokonały płatności za uczestnictwo otrzymają jej zwrot albo zostanie ona przeniesiona na udział w Forum w październikowym terminie. Jeżeli Osoby te poniosły dodatkowe koszty (np. niemożliwy jest zwrot biletów samolotowych) to proszę o kontakt – ustalimy formę rekompensaty.

To, o czym piszę, jest niemiłym przeżyciem dla nas – członków Zarządu PTŻKD i jest rozczarowaniem dla wszystkich Państwa. Mamy tego świadomość. Realia, w których żyjemy, pracujemy i wzajemnie się uczymy są coraz bardziej brutalne. Mamy nadzieję, że odzyskamy równowagę i będziemy mogli nadal spotykać się po to, by było nam wszystkim miło.

Z wyrazami szacunku, w imieniu Zarządu PTZKD

Janusz Książyk

Zalecenia leczenia żywieniowego u dzieci 2021

Nakładem PZWL ukazały się „Zalecenia leczenia żywieniowego u dzieci 2021” pod redakcją prof. Janusza Książyka.

Dostępne w formie papierowej i jako ebook.

1-str-okl_690px

Zalecenia PTŻKD „Woda i napoje w żywieniu dzieci”

W Standardach Medycznych/Pediatria T.18 2021 opublikowane zostały zalecenia Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci „Woda i napoje w żywieniu dzieci”. Publikacja jest dostępna na naszej stronie → kliknij.

ptzkd-woda-screen

Stanowisko PTŻKD w związku
z epidemią SARS-CoV-2

Stanowisko PTŻKD w związku z epidemią SARS-CoV-2

Kursy i konferencje

Konferencje PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Kursy PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje w Polsce
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje na świecie
Nie odnaleziono wydarzeń!
Pokaż wszystkie konferencje i kursy

Członkowie wspierający

Regulacje dotyczące przyjmowania Członków Wspierających znajdziecie Państwo w Statucie Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.