Nie odnaleziono wydarzeń!

Szanowni Państwo,

przed nami kolejny rok pracy, ale pełen pytań i zagadek, ponieważ nie wiemy narazie, w jakiej formie będziemy mogli funkcjonować, czy będziemy mogli spotykać się już normalnie, czy tylko w formie on-line. Nie zmienia to faktu, że planujemy kolejne aktywności Towarzystwa, pozostawiając sobie możliwość podjęcia decyzji co do formy spotkania.

Planujemy w tym roku 2 kursy podstawowe – 19-20 lutego, i ten na pewno odbędzie się dla uczestników w formie on-line, oraz kolejny w dniach 15-16 października. W planach jest także kurs zaaansowany – w dniach 3-4 grudnia.

Największym wydarzeniem w tym roku będzie Konferencja PTŻKD, która miała się odbyć w maju 2020 roku w Gdańsku, ale niestety z powodu pandemii została przełożona na 10-12 czerwca. Na razie wstrzymujemy się z decyzją co do formy spotkania, ponieważ bardzo marzy mi się możliwość spotkań osobistych, ale w ostatnim roku tyle razy byliśmy zaskakiwani przez otaczający świat, że wstrzymamy się jeszcze z ostateczną decyzją. O programie oraz organizacyjnych szczegółach będę Państwa informowała na bieżąco.

Z serdecznymi życzeniami zdrowia, wytrzymania na mam nadzieję ostatniej prostej i powrotu do normalności

Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz

Stanowisko PTŻKD w związku
z epidemią SARS-CoV-2

Stanowisko PTŻKD w związku z epidemią SARS-CoV-2

Kursy i konferencje

Konferencje PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Kursy PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje w Polsce
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje na świecie
Nie odnaleziono wydarzeń!
Pokaż wszystkie konferencje i kursy

Członkowie wspierający

Regulacje dotyczące przyjmowania Członków Wspierających znajdziecie Państwo w Statucie Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.