Nie odnaleziono wydarzeń!

Szanowni Państwo,

Wakacje szybko dobiegły końca, czas powrócić do codzienności. Z radością informuję, że właśnie w czasie wakacji ukazały się nakładem PZWL „Zalecenia leczenia żywieniowego u dzieci”. Jest to praca zbiorowa pod redakcją prof. Janusza Książyka. Mamy nadzieję, że pozycja ta okaże się przydatna w codziennej praktyce klinicznej, ponieważ taka intencja przyświecała autorom przy opracowywaniu poszczególnych tematów. Zostały również opracowane w ostatnim czasie Zalecenia PTŻKD dotyczące wody i napojów w żywieniu dzieci. Pełna treść zostanie opublikowana w najnowszym numerze Standardów Medycznych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kolejnym kursie, który odbędzie się w formie on-line dla słuchaczy w dniach 15 i 16 października. Następną planowaną aktywnością Towarzystwa jest kurs dla zaawansowanych „Żywienie kliniczne dzieci” w grudniu 2021.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz

1-str-okl_690px

Stanowisko PTŻKD w związku
z epidemią SARS-CoV-2

Stanowisko PTŻKD w związku z epidemią SARS-CoV-2

Kursy i konferencje

Konferencje PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Kursy PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje w Polsce
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje na świecie
Nie odnaleziono wydarzeń!
Pokaż wszystkie konferencje i kursy

Członkowie wspierający

Regulacje dotyczące przyjmowania Członków Wspierających znajdziecie Państwo w Statucie Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.