Nie odnaleziono wydarzeń!

Szanowni Państwo,

witam po za krótkich wakacjach. Mam nadzieję, że jednak udało się wszystkim odpocząć pomimo specyficznego czasu. Wszyscy staramy się zaadoptować do czasu epidemii. W związku z tym planujemy odbycie kursu „Żywienia poza- i dojelitowego w warunkach szpitalnych i odmowych” tym razem w wersji on-line w dniach 23-24 października. Bardzo nam zależy, aby przeprowadzić również część warsztatową, która zawsze przez uczestników była bardzo dobrze oceniana. Dlatego też ograniczyliśmy liczbę uczestników i obecnie nie ma już wolnych miejsc. Ale wszystkich chętnych zapraszam na kolejny kurs w przyszłym, roku. Planujemy również drugą edycję kursu dla zaawansowanych w grudniu 2020 r.

Bardzo uprzejmie chciałabym również przypomnieć o opłaceniu składek członkowskich towarzystwa. Kwoty te potrzebne są nam do prowadzenia działalności statutowej. W przypadku zaległości, każdy z Państwa zostanie poinformowany we wrześniu osobnym mailem.

Z pozdrowieniami

Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz

Stanowisko PTŻKD w związku
z epidemią SARS-CoV-2

Stanowisko PTŻKD w związku z epidemią SARS-CoV-2
Wystartowała II edycja programu Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie.

Zapraszamy więc wszystkie szpitale do udziału w programie, którego celem jest upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie prowadzenia żywienia klinicznego. Praktyki w tej dziedzinie mogą przynieść szpitalowi wiele korzyści oraz dają szanse każdemu pacjentowi na szybszy powrót do zdrowia.

O certyfikat mogą ubiegać się wszystkie szpitale. Aby zgłosić się do  programu należy wypełnić formularz dostępny na stornie www.leczenieprzezzywienie.org (w zakładce formularz) do 28 lutego 2021 roku.

Pierwsza edycja programu pokazała, że mamy jeszcze dużo do poprawy, dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie i liczne zgłoszenia.

Kursy i konferencje

Konferencje PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Kursy PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje w Polsce
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje na świecie
Nie odnaleziono wydarzeń!
Pokaż wszystkie konferencje i kursy

Członkowie wspierający

Regulacje dotyczące przyjmowania Członków Wspierających znajdziecie Państwo w Statucie Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.