Nie odnaleziono wydarzeń!

Szanowni Państwo,

przed nami kolejny rok pracy, ale pełen pytań i zagadek, ponieważ nie wiemy narazie, w jakiej formie będziemy mogli funkcjonować, czy będziemy mogli spotykać się już normalnie, czy tylko w formie on-line. Nie zmienia to faktu, że planujemy kolejne aktywności Towarzystwa, pozostawiając sobie możliwość podjęcia decyzji co do formy spotkania.

Planujemy w tym roku 2 kursy podstawowe – 19-20 lutego, i ten na pewno odbędzie się dla uczestników w formie on-line, oraz kolejny w dniach 15-16 października. W planach jest także kurs zaaansowany – w dniach 3-4 grudnia.

Największym wydarzeniem w tym roku będzie Konferencja PTŻKD, która miała się odbyć w maju 2020 roku w Gdańsku, ale niestety z powodu pandemii została przełożona na 10-12 czerwca. Na razie wstrzymujemy się z decyzją co do formy spotkania, ponieważ bardzo marzy mi się możliwość spotkań osobistych, ale w ostatnim roku tyle razy byliśmy zaskakiwani przez otaczający świat, że wstrzymamy się jeszcze z ostateczną decyzją. O programie oraz organizacyjnych szczegółach będę Państwa informowała na bieżąco.

Z serdecznymi życzeniami zdrowia, wytrzymania na mam nadzieję ostatniej prostej i powrotu do normalności

Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz

Stanowisko PTŻKD w związku
z epidemią SARS-CoV-2

Stanowisko PTŻKD w związku z epidemią SARS-CoV-2
Wystartowała II edycja programu Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie.

Zapraszamy więc wszystkie szpitale do udziału w programie, którego celem jest upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie prowadzenia żywienia klinicznego. Praktyki w tej dziedzinie mogą przynieść szpitalowi wiele korzyści oraz dają szanse każdemu pacjentowi na szybszy powrót do zdrowia.

O certyfikat mogą ubiegać się wszystkie szpitale. Aby zgłosić się do  programu należy wypełnić formularz dostępny na stornie www.leczenieprzezzywienie.org (w zakładce formularz) do 28 lutego 2021 roku.

Pierwsza edycja programu pokazała, że mamy jeszcze dużo do poprawy, dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie i liczne zgłoszenia.

Kursy i konferencje

Konferencje PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Kursy PTŻKD
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje w Polsce
Nie odnaleziono wydarzeń!
Konferencje na świecie
Nie odnaleziono wydarzeń!
Pokaż wszystkie konferencje i kursy

Członkowie wspierający

Regulacje dotyczące przyjmowania Członków Wspierających znajdziecie Państwo w Statucie Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.